Gorozhanin.com.ua

МВС Білорусі визнало стрілянину на ураження по демонстрантах

Август 12
17:09 2020

У Білорусі третій день тривають масові протести, пов'язані з оголошенням ЦВК результатів виборів президента країни, згідно з якими Олександр Лукашенко в черговий раз стає президентом.

Вранці, 12 серпня, ситуація трохи стихла, але вже вдень силовики в Бресті відкрили вогонь на поразку. Про це повідомила офіційний представник Міністерства внутрішніх справ Білорусі Ольга Чемоданова. Справа в тому, що на співробітників міліції напала група агресивно налаштованих громадян з арматурою в руках. Попереджувальні постріли вгору їх не зупинили, тому правоохоронцям довелося вживати екстрених заходів заради своєї ж безпеки і стріляти на поразку. Один з нападників був поранений.

Більше тисячі людей в Білорусі були затримані за час акцій протесту, ще 51 людина постраждала. Ушкодження середнього ступеня тяжкості були нанесені і 14 співробітникам міліції, деякі з них госпіталізовані. МВС Білорусі визнало стрілянину на ураження по демонстрантах У місті Жабинка Брестської області протестуючі вирішили боротися зі співробітниками ОМОНу і кидали в них "коктейль Молотова", який потрапив під службовий автомобіль. У ніч на 12 серпня громадяни країни вийшли на акції протесту в 25 містах. Проти учасників протесту відкрито 17 кримінальних справ за фактами нападу на співробітників правоохоронних органів. Серед 6000 затриманих — 9 громадян України.

Раніше повідомлялося, що після триденних перебоїв в Мінську запрацював Інтернет. Починаючи з 6:50 за місцевим часом, у місцевих жителів з'явився доступ до мобільного інтернету і відновилася робота соціальних мереж — Facebook, WhatsApp, Telegram, Twitter, тощо.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Японии роботов научили раскладывать товары по полкам

Читать всю статью

Мы в соцсетях