Gorozhanin.com.ua

Мер Дніпра Філатов хоче бачити Олега Ляшка у складі Ради: “Має бути в парламенті”

20 июня
12:23 2020

Міський голова Дніпра Борис Філатов висловив свою підтримку Олегу Ляшку, який має намір балотуватися на позачергових виборах у парламент по 208 одномандатному округу. Про це дніпровський градоначальник заявив в ефірі вчорашнього ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

Як відомо, тамтешній округ залишився без свого депутата-мажоритарника після того, як у травні трагічно загинув нардеп Валерій Давиденко. До речі, досі немає однозначної версії щодо його загибелі. Достовірно ніхто не знає, що це було: вбивство чи самогубство. Втім, у будь-якому випадку місце в парламенті не повинно залишатися порожнім. І Олег Ляшко – найбільш підходящий кандидат на звільнене місце у залі засідань парламенту, вважає Борис Філатов.

“Олег дуже сильно скучив за політичними дебатами і за парламентом. Ось такий депутат повинен бути в парламенті”, – каже мер Дніпра.

Сам Олег Ляшко ще раніше заявив, що буде обиратися по 208 округу, і навіть упевнений, що переможе там усіх своїх суперників. Адже саме там, на Чернігівщині, у нього традиційно була дуже потужна підтримка електорату.

“У 2012 році я в цьому окрузі виграв вибори з феноменальним успіхом, один із найкращих результатів в Україні”, – пригадав Олег Ляшко в одному зі своїх недавніх інтерв’ю.

При цьому він додав, що не сумнівається в тому, що виборці підтримають саме його, бо Рада без Ляшка, як село без церкви”. Але для того, щоб вибори стартували, потрібно рішення Верховної Ради щодо припинення повноважень попереднього нардепа у зв’язку з його смертю. Ляшко упевнений, що “слуги народу” зумисне зволікають із цим рішенням, тому що бояться йому програти на 208 окрузі.

При цьому Борис Філатов, який ніколи не був однопартійцем Олега Ляшка, зараз ситуативно опинився з ним на одному політичному березі. Вони (та й не лише вони) разом дружать проти нинішньої влади. Так, нещодавно Філатов, разом із кількома іншими очільниками міст презентували свою партію “Пропозиція”. Цей “мерський” політичний проект хоче рушити єдиним фронтом на місцеві вибори, а там, можливо, візьметься й за подолання парламентських висот.

У своєму несподіваному парламентському забігу Олег Ляшко шукає союзників в різних таборах, у тому числі, і серед колишніх суперників. Так, днями лідера радикалів “застукали” на терасі одного з київських ресторанів в товаристві Юлії Тимошенко. Впійманий “на гарячому” Ляшко зізнався, що шукав у ній союзника на виборах у парламент і знайшов. Юлія Володимирівна погодилася підтримати його, причому без будь-яких умов.

The post Мер Дніпра Філатов хоче бачити Олега Ляшка у складі Ради: “Має бути в парламенті” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    37 новых случаев инфицирования: статистика по COVID-19 в Днепре на утро 20 сентября

37 новых случаев инфицирования: статистика по COVID-19 в Днепре на утро 20 сентября

Читать всю статью

Мы в соцсетях