Gorozhanin.com.ua

Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів

Октябрь 25
15:13 2020

Жарознижуючі "порошки" комплексної дії допомагають збити температуру і усунути на час супутні симптоми респіраторного захворювання, проте, їх дія досить короткочасна. Такі препарати прибирають гострі симптоми хвороби, але можуть нашкодити внутрішнім органам, тому медики застерігають людей від їх вживання.

У період епідемії коронавіруса та інших респіраторних захворювань багато людей стали приймати жарознижуючі просто для "підстраховки", не маючи високої температури. Цього робити категорично не можна. Люди, які приймають будь-який жарознижувальний засіб перед посадкою в літак або проходженням іншого виду контролю, наносять своєму організму серйозної шкоди. Такі препарати як "Колдрекс", "Фервекс", "Терафлю" згубно впливають на печінку і роз'їдають стінки шлунка. Той же "Парацетамол" також досить токсичний і призначається тільки при дуже високій температурі.

Якщо часто вживати жарознижуючі, то можна заробити виразку шлунка. Також деякі "порошки" підвищують артеріальний тиск, і людям з гіпертонією їх категорично не можна приймати, але вони про це не знають.Медики назвали небезпеку вживання жарознижуючих препаратів Висока температура — це захисна реакція організму на проникнення вірусів або бактерій. Не потрібно відразу пити жарознижуючі, якщо у вас температура піднялася до 38 градусів. У такому випадку потрібно в першу чергу пити багато рідини, щоб виводити з організму шкідливі токсини, а вже якщо організм не буде сам справлятися, допомогти йому препаратами. Без призначення лікаря самостійно збивати температуру не рекомендується.

Раніше повідомлялося про шкоду парацетамолу при лікуванні коронавіруса, і про вибір правильного дозування препарату.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Украинка прославилась в мире из-за больших скул

Читать всю статью

Мы в соцсетях