Gorozhanin.com.ua

Машину “слуги“ Дубінського забрав евакуатор за неправильну парковку: нардеп пересів на іншу

Октябрь 18
20:42 2020

Автомобіль нардепа Олександра Дубинського з вулиці Десятинної забрав евакуатор, повідомляє видання strana. Це сталося сьогодні, в неділю, 18 жовтня. На щастя, нічого ні з автомобілем, ні з його власником не трапилося. Просто столичні комунальники евакуювали машину через неправильне паркування.

Як говорить сам нардеп, він не в претензії до комунальників. Ті просто сумлінно виконують свою роботу. Автомобіль був припакований там, де не можна, і вони вчинили абсолютно вірно. Надалі буде стимул бути обачнішим.

"А я без претензій. Поставив машину в недозволеному місці, її евакуювали. Воно неприємно, але стимулює дотримуватися правил дорожнього руху, тому що багато часу і сил йде, щоб її отримати", — прокоментував ситуацію народний обранець.

Машину “слуги“ Дубінського забрав евакуатор за неправильну парковку: нардеп пересів на іншу При цьому він додав, що комунальники не заподіяли йому великих проблем. Він просто пересів на іншу машину. (Очевидно, одну з тих, що належать його мамі, яка так "любить швидкість", — ред.).

"Забрали одну — пересів на іншу, одну з шести, які так люблять рахувати "колективна бігусятина ", — єхидно зауважив Дубинський.

Він також закликав співгромадян паркуватися за правилами і залишатися здоровими та щасливими.

Нагадаємо, ще влітку Олександр Дубінський був помічений киянами в нетверезому стані за кермом. Причому він їхав, порушуючи правила, і тільки диво врятувало нардепа від серйозних наслідків.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Крыму нашли неразграбленный склеп III-V вв. нашей эры

Читать всю статью

Мы в соцсетях