Gorozhanin.com.ua

Ляшко показав фото вагітної дружини: «сім’я головне для людини і, звичайно ж, малята»

Июнь 04
21:57 2020

Щасливий Олег Ляшко показав фото вагітної дружини Росіти Сайранян. Шанувальники у захваті, адже не часто вдається дізнатися прекрасну новину з перших рук.

На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Олег Ляшко, лідер Радикальної партії, поділився сімейними фото з нагоди річниці весілля з дружиною Росітою Сайранян.

У коментарі до знімків Олег Ляшко привітав дружину з річницею і зізнався їй у коханні. Цікаво, що політик люблячи називає дружину чоловічим ім’ям Ростик. Звичайно ж, фоловери не могли не звернути на цей факт уваги, а деякі зізналися, що вони теж "Ростик".

Користувачі Мережі написали багато привітань відомого сімейства і побажали їх маленькому синові міцного здоров’я.

На одному з фото Ляшко показав, як виглядала його дружина під час вагітності. Росіта народила сина зовсім недавно. Радісна подія в родині Ляшка відбулося 17 травня 2020 року.

Раніше нардеп зізнавався, що насилу умовив Росіту розповісти про народження спадкоємця. Дружина Олега Ляшка виявилася дуже скромною і сором’язливою. Але сам політик звик до публічного життя, тому зумів переконати дружину: "Росік, в Америці посада "перша леді" – це взагалі робота, за це зарплату платять. І ми публічні люди, ти не можеш уникнути цього. Все одно про це повідомлять, про це скажуть. Ну, це ж супер".

Варто відзначити, що Олег Ляшко і Росіта Сайранян прожили разом 20 років перш ніж відправитися під вінець. Весільна церемонія відбулася 2 червня 2018 р. Подружжя виховує доньку Владиславу і маленького сина Олександра.

Нагадаємо, кілька місяців тому Олег Ляшко був визнаний найвпливовішим позапарламентським політиком в Україні. Чим нардеп заслужив таке визнання?

The post Ляшко показав фото вагітної дружини: "сім’я головне для людини і, звичайно ж, малята" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье задержали группу людей, которых подозревают в производстве амфетамина

В Запорожье задержали группу людей, которых подозревают в производстве амфетамина

Читать всю статью

Мы в соцсетях