Gorozhanin.com.ua

Кузьма в труні перевернувся: Ляшко заспівав в караоке “пісню про маму”

Февраль 12
12:53 2020

Олег Ляшко, колишній народний депутат і лідер Радикальної партії, заспівав пісню про маму відомого українського співака Андрія Кузменька (“Скрябін”), який 5 років тому загинув у ДТП. Відео з виконанням пісні “Скрябіна” Ляшко оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

“Люди, як кораблі: одні губляться в океані – інші його підкорюють. Кузьма (Андрій Кузьменько, – ред.) був з тих, хто підкорив океан людських сердець. Він пішов надто рано, але зміг донести глибоку життєву філософію і мудрість у своїх піснях. Просто і зрозуміло, без пафосу і фальші”, – написав Ляшко.

Він також наголосив, що Андрій Кузьменко був з тих людей, які не старіють, і для яких вік – лише цифра в паспорті, не більше.

“І він ніколи вже не постаріє. Не хочу казати про нього в минулому часі, бо він з нами, поки ми співаємо його пісні. Він такий же молодий, як на його “старих фотографіях”. Заспівав його пісню “Мам”, присвячену його мамі Ользі Михайлівні і усім мамам. Пам’ятаємо”, – написав Ляшко.

Варто відзначити, що в коментарях далеко не всі позитивно відреагували на відео Олега Ляшка. Деякі користувачі порадили політику більше не публікувати відео зі своїм співом, а також засумнівалися в почутті ритму “радикала”.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розніс “слуг народу” за ідею продати собаку для оплати комуналки.

The post Кузьма в труні перевернувся: Ляшко заспівав в караоке “пісню про маму” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье пьяный водитель устроил ДТП

В Запорожье пьяный водитель устроил ДТП

Читать всю статью

Мы в соцсетях