Gorozhanin.com.ua

Курс долара в Україні досяг максимуму за два роки — НБУ

Сентябрь 29
10:20 2020

Курс долара в Україні зріс до 28,30 грн/дол., подорожчавши ще на 4 копійки, в порівнянні з попереднім днем. Вище курс в Україні в останній раз був у кінці листопада 2018 року (28,39 грн/дол. — Ред), коли після захоплення російськими окупантами моряків в Керченській протоці в Україні було введено військовий стан.

Європейська валюта також подорожчала після короткочасного "падіння". У понеділок, 28 вересня, євро коштував 32,89 грн/євро, а вже 29 вересня валюта піднялася до 33,03 грн/євро. Таким чином, євровалюта відновила зростання і знову перевищила психологічну позначку для українців.

Прогнозується, що напередодні виборів 25 жовтня долар може подорожчати до 29 грн/ дол, у що з кожним днем віриться все більше. Зміцнення гривні якщо і станеться, то не раніше кінця листопада. За очікуваннями НБУ, продажі нового врожаю матимуть позитивний вплив на валютну пропозицію. У той же час, в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України прогнозується, що на початку 2021 року обмінний курс долара також не буде нижчим 29,1 грн/долар.

Раніше повідомлялося, що експерти радять українцям переводити заощадження в американську валюту. Незважаючи на те, що курс долара нестабільний, він все одно залишається більш міцною валютою, ніж українська гривня.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Беларуси истекает срок ультиматума Лукашенко, люди готовятся к забастовке (фото и видео)

Читать всю статью

Мы в соцсетях