Gorozhanin.com.ua

Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів

Октябрь 25
08:55 2020

Істотних коливань курсу долара в Україні після місцевих виборів не передбачається. Вартість американської валюти в листопаді буде коливатися в межах 28,5-29,5 гривень за долар, відзначають експерти. Прогнозується, що долар буде додавати по 5-10 копійок на тиждень, проте, це не буде пов'язано з результатами виборів.

Аналітик Єгор Комов заявив, що однією з основних причин подорожчання долара стала нова хвиля пандемії коронавіруса. Також погіршити ситуацію з валютою може затримка голосування за бюджет на 2021 рік.

За оцінками експерта, найближчим часом курс долара поступово буде наближатися до нового діапазону, з нижньої відміткою в 28,5 грн/долар. На це вплинуть як сезонні фактори, зростання попиту на валюту, так і необхідність обслуговувати зовнішній борг.Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів Економічний експерт Олексій Дорошенко в свою чергу зазначив, що до кінця 2020 року курс долара може досягти 29-29,5 грн/дол.

"НБУ не зміг зробити те, на що розраховував, щодо кредитування. Але щодо девальвації гривні — тут відбувається все нормально, тому що тут якраз повільна девальвація повинна бути зараз. Тому що ми повинні бути конкурентними на зовнішньому ринку. А це зараз за рахунок саме ослаблення національної валюти. Так що, це відбувається. Причому, це відбувається досить правильно, тобто поступово, на 5-10 копійок за тиждень ", — зазначив Дорошенко.

У даному випадку підвищення американської валюти позитивно відобразиться на українцях. Державний бюджет наповнюватиметься, експортери будуть задоволені, а інфляція буде нормальною.

Раніше повідомлялося, який курс валют для України спрогнозували в Міжнародному валютному фонді.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Зонд NASA из пояса Койпера сфотографировал самый далекий рукотворный объект. Его не видно

Зонд NASA из пояса Койпера сфотографировал самый далекий рукотворный объект. Его не видно

Читать всю статью

Мы в соцсетях