Gorozhanin.com.ua

Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів

Октябрь 25
08:55 2020

Істотних коливань курсу долара в Україні після місцевих виборів не передбачається. Вартість американської валюти в листопаді буде коливатися в межах 28,5-29,5 гривень за долар, відзначають експерти. Прогнозується, що долар буде додавати по 5-10 копійок на тиждень, проте, це не буде пов'язано з результатами виборів.

Аналітик Єгор Комов заявив, що однією з основних причин подорожчання долара стала нова хвиля пандемії коронавіруса. Також погіршити ситуацію з валютою може затримка голосування за бюджет на 2021 рік.

За оцінками експерта, найближчим часом курс долара поступово буде наближатися до нового діапазону, з нижньої відміткою в 28,5 грн/долар. На це вплинуть як сезонні фактори, зростання попиту на валюту, так і необхідність обслуговувати зовнішній борг.Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів Економічний експерт Олексій Дорошенко в свою чергу зазначив, що до кінця 2020 року курс долара може досягти 29-29,5 грн/дол.

"НБУ не зміг зробити те, на що розраховував, щодо кредитування. Але щодо девальвації гривні — тут відбувається все нормально, тому що тут якраз повільна девальвація повинна бути зараз. Тому що ми повинні бути конкурентними на зовнішньому ринку. А це зараз за рахунок саме ослаблення національної валюти. Так що, це відбувається. Причому, це відбувається досить правильно, тобто поступово, на 5-10 копійок за тиждень ", — зазначив Дорошенко.

У даному випадку підвищення американської валюти позитивно відобразиться на українцях. Державний бюджет наповнюватиметься, експортери будуть задоволені, а інфляція буде нормальною.

Раніше повідомлялося, який курс валют для України спрогнозували в Міжнародному валютному фонді.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Власти Нигерии разработают правовые стандарты для криптовалют

Читать всю статью

Мы в соцсетях