Gorozhanin.com.ua

Куди водієві повідомити про поведінку поліцейського, щоб його покарали?

Август 11
19:58 2020

Українська поліція активно позбавляється від пережитків старої міліції. Тим не менш, до цих пір зустрічаються поліцейські, які допускають різні порушення. Куди дзвонити водієві, якщо йому зустрівся правоохоронець, який веде себе по-хамськи, порушує закон?

Про незаконні дії патрульного поліцейського ви можете повідомити на гарячу лінію поліції або безпосередньо у чергову частину наряду.

Автомобіліст повинен представитися, повідомити місце, де стався інцидент, і розповісти, що його не влаштовує в діях правоохоронця.

Поліція не завжди реагує на усну скаргу, тому водій може подати письмову заяву. Найкраще її надіслати поштою в якості рекомендованого листа. Справа в тому, що в черговій частині можуть під будь-яким приводом відмовити в прийнятті заяви. Якщо ж ви відправите її поштою, то вам зобов'язані дати відповідь у письмовій формі.

Якщо ж і це не допомогло, то тоді можна спробувати знайти правду в суді. Але в цьому випадку у автомобіліста повинні бути докази, що співробітник поліції в чомусь провинився. Тому спілкування з поліцейськими реєструйте на відеокамеру.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Японии роботов научили раскладывать товары по полкам

Читать всю статью

Мы в соцсетях