Gorozhanin.com.ua

Київстар запустив корисну опцію: два номери на одній SIM-картці

20 сентября
13:00 2020

Київстар запустив корисну послугу для своїх абонентів. Ті, у кого смартфон розрахований на одну SIM-карту, зможуть підключити собі додатково ще один номер. Таке нововведення багатьом припаде до душі. Адже не всім зручно носити з собою два телефони, а додатковий номер в деяких випадках необхідний.

Другий номер може знадобитися тим, хто бажає відокремити робочий номер від домашнього. Також послуга стане цікава тим абонентам, які часто реєструються на різних інтернет-ресурсах. Весь спам можна переадресувати на окремий номер. Для цих цілей Київстар пропонує послугу "Додатковий номер". Її вартість — всього 30 гривень.

Для підключення введіть комбінацію *100*33*2 #. На ваш мобільний номер прийде сповіщення про успішне підключення, де буде вказано згенерований випадковим чином номер телефону, який і стане вашим другим номером. Щоб зателефонувати, або відправити смс-повідомлення на додатковий номер, необхідно перед ним ввести код 818. Призупинити послугу можна, якщо набрати *100*33*4 #. Замовити "Додатковий номер" можна і через сайт Київстар.

З додаткового номера ви зможете здійснювати вихідні дзвінки та отримувати вхідні. Зверніть увагу, що перед номером, з якого ви будете дзвонити іншим абонентам, будуть стояти цифри 818. У абонентів Київстар є можливість замовити і ексклюзивний додатковий номер за окрему плату, який буде складатися з однакових цифр.

Нагадаємо, за допомогою послуги "Маячок" абоненти Київстар тепер можуть відстежувати місцерозташування певних абонентів за номером телефону.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Чого чекати від рф у разі відходу путіна з влади

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY