Gorozhanin.com.ua

Київстар “урізав“ ліміт на використання інтернету: з жовтня українців чекають обмеження

Октябрь 01
10:45 2020

Київстар урізає кількість інтернету, доступну своїм клієнтам в рамках безлімітних тарифних планів. Нововведення вступить в силу після 5 жовтня.

Певні обмеження діяли й раніше. Наприклад, після вичерпання користувачем трьох гігабайт трафіку в день, швидкість інтернету автоматично падала до 0,8 Мбіт/сек. Обмеження діяло до півночі наступного дня, і після цього користувачеві знову були доступні три гігабайти трафіку на максимальній швидкості. За словами мобільного оператора, за таких умов інтернет використовували менше одного відсотка користувачів.

Згідно з новими умовами, які вступлять в силу 5 жовтня, користувачам Київстар урізали кількість доступних гігабайт трафіку в два рази. Тепер українці будуть отримувати 40 гігабайтів на місяць, замість 90 гігабайтів. Крім того, користувачам потрібно буде так розрахувати обсяг інтернету на кожен день, щоб вистачило на цілий місяць, так як добових пакетів більше не буде.

Якщо наданого інтернету користувачам Київстар буде недостатньо, можна буде замовити за десять гривень додатковий гігабайт інтернету за допомогою нової послуги "Турбо кнопка". В умовах карантину, коли багато людей перейшли на дистанційну роботу та навчання, обсяг споживаного інтернету збільшився. А у віддалених населених пунктах, де крім мобільного інтернету нічого не ловить, одна відеоконференція цілком може витратити два-три гігабайти. Тому потрібно знати, як поповнити свій трафік, і зробити це вигідно.

Нагадаємо, мобільний зв'язок в Україні вже з наступного року може подешевшати на 10-14%.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Китае заявили о готовности «офлайн-кошелька» для цифрового юаня к тестированию

Читать всю статью

Мы в соцсетях