Gorozhanin.com.ua

Київська митниця конфіскувала вісім б/в авто з США

Октябрь 01
08:44 2020

Київська митниця не пропустила в Україну автовоз, в якому знаходилися б/в автомобілі, куплені українцями в США. Причина — підроблені документи. Всі машини конфісковані на користь держави.

Всі вісім б/в авто прибули з США морським шляхом в Одеський морський порт. Їх повинні були розмитнити співробітники Київської митниці. Однак, при перевірці документів виявилося, що вони мають сліди підробки.

Продавцем усіх автомобілів була американська компанія зі штату Індіана. Українські митники зробили відповідний запит в США. Виявилося, що ця компанія не має ніякого відношення до автомобілів, які затримала Київська митниця. Рахунки-фактури підроблені.

Київська митниця конфіскувала вісім б/в авто з США Митниця запросила одержувачів машин і митного брокера з'явитися для дачі пояснень. Однак, ніхто на це запрошення не відповів. Відносно них складено протоколи за порушення Митного кодексу. Покарання для них визначить суд.

Всі вісім автомобілів загальною вартістю близько 40 тисяч доларів конфісковано на користь держави. Серед них є, наприклад, три Toyota Camry.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Крыму нашли неразграбленный склеп III-V вв. нашей эры

Читать всю статью

Мы в соцсетях