Gorozhanin.com.ua

І хай “Океан” зачекає: Вакарчук залишається у Верховній Раді

Июнь 18
14:17 2020

Верховна Рада не підтримала заяву Святослава Вакарчука про складання з себе депутатських повноважень. Таким чином, головний “голос” країни залишається нардепом. Принаймні – поки що. За те, щоби задовольнити заяву Вакарчука, проголосувало лише 175 депутатів.

При цьому, ще тиждень тому, пояснюючи свій вихід з парламенту, Святослав Вакарчук повідомив, що свою місію у Верховній Раді вважає виконаною. Мовляв, він привів у парламент молоду та ефективну команду, яка стала альтернативою прихильникам Порошенка і Зеленського. Крім того, фронтмен “Океану Ельзи” також щось натякав на образи, які йому завдали і відверті вороги, і ті, яких він волів би називати своїми друзями. А він, як людина творча і вразлива, звичайно, важко все це переживає.

Мабуть, усе це має під собою грунт, і все це в сукупності вплинуло на його рішення самоусунутися з парламенту. І можливо, є ще одна (не озвучена) ним причина. Вакарчук, як людина порядна, прийшов у парламент не за ліваком. Однак офіційна платня депутата виявилось набагато скромнішою, ніж доходи від концертної діяльності. Та й “Океан Ельзи” без свого лідера – зовсім не “океан”, а так – мілководдя. Не дарма лідера “Голосу” вже не раз ловили на тому, що він гастролював, поки у Верховній Раді було порожнім його місце.

Однак у світлі того, що сьогодні депутати не задовольнили його заяву, невідомо, як він виходитиме із ситуації тепер. Чи знову йому доведеться, немов школяреві з уроків, втікати на концерти. Чи все-таки йому вдасться якось задобрити своїх колег, аби ті відпустили його з черствої парламентської скоринки на вільні хліба.

Нагадаємо, колега Вакарчука з шоу-бізнесу Сергій Притула підтримав його рішення піти з парламенту, заявивши, що Вакарчук виконав те, що обіцяв своїм виборцям.

The post І хай “Океан” зачекає: Вакарчук залишається у Верховній Раді appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Создатели сериала "Ведьмак" представили актера, который сыграет Эскеля

Читать всю статью

Мы в соцсетях