Gorozhanin.com.ua

Хлібний квас — користь і шкода: лікарі розповіли, кому варто відмовитися від напою

Август 11
17:57 2020

Хлібний квас — надзвичайно корисний для людського організму напій. Завдяки процесу бродіння в квасі утворюються найцінніші бактерії і дріжджі, а також ферменти, мікроелементи і вітаміни. Однак далеко не кожен квас чинить настільки цілющу дію.

Чим корисний квас?

Регулярне вживання квасу дозволяє нормалізувати роботу травної, ендокринної та сечостатевої систем. У напої присутні ферменти, які допомагають розщеплювати їжу і засвоювати вітаміни. Дріжджі беруть участь в синтезі вітамінів, а також допомагають організму боротися з хвороботворними бактеріями.

У помірних дозах квас ніяк не нашкодить фігурі, навпаки, прискорить обмін речовин і захистить від появи зайвих кілограмів. Завдяки квасу покращується стан шкірних покривів, очищаються судини. У хлібному квасі містяться в достатній кількості вітаміни А і Е. Це позитивно позначається на стані і зростанні волосся і нігтів.

Хлібний квас - користь і шкода: лікарі розповіли, кому варто відмовитися від напою Який квас небезпечний для здоров'я?

Звичайно ж, йдеться про бутильованої магазинному квасі, на етикетці якого зазначено тривалий термін придатності. Натуральний хлібний напій не може зберігатися просто на полиці магазину місяцями і не зіпсуватися. А значить, в його складі більше цукру, немає дріжджів, які будуть продовжувати процес бродіння, але зате присутні консерванти.

Великий вміст цукру і хімічних елементів у складі роблять такий квас різновидом солодкої газованої води. Різниця лише в смаку. Часте вживання магазинного квасу протипоказано людям, у яких діагностовано гастрит, цироз печінки, гіпертонія. Для годуючих мам і вагітних жінок бутильований квас відноситься до заборонених напоїв. У його складі є невелика кількість спирту. Але навіть ця, на перший погляд, незначна доза здатна завдати важкої шкоди організму плода або новонародженого малюка.

Дізнайтеся також, що зміниться у вашому організмі, якщо ви почнете їсти морозиво кожен день? Шкода і користь популярного річного десерту.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Microsoft станет поставщиком облачных технологий для телекоммуникационных компаний, поддерживающих стандарт 5G

Читать всю статью

Мы в соцсетях