Gorozhanin.com.ua

Хелловін перетворює людей на зомбі: популярна телеведуча звернулася до співвітчизників

31 октября
17:25 2020

Популярна українська телеведуча висловила свою думку про порівняно нове для України свято Хелловін. Оксана Марченко на своїй сторінці в Інстаграм написала пост, що змушує багато про що задуматися, хоча, це всього лише приватна точка зору, на яку в умовах демократії мають право абсолютно всі. А що ви думаєте про Хеллоуїн і чи підтримуєте Оксану Марченко в даному питанні?

Хелловін — свято, яке з кожним роком все міцніше і грунтовніше входить в наше життя. Не без допомоги маркетологів ми починаємо купувати летючих мишок, відьомські плащі і капелюшки, готувати солодощі у вигляді павуків, черепів і кінцівок … Але чи так це нешкідливо?

На думку Оксани Марченко, Хеллоуїн насаджується і пропагується з певними цілями, щоб поневолити суспільство, легше ним керувати і маніпулювати, направляючи по потрібному комусь шляху. Телеведуча вважає, що за допомогою Хелловіна здійснюється чергове «вікно Овертона».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Друзі, як багато нечистого входить в наше життя непомітно … ? тихесенько так, під милими приводами — і ви вже не відчуваєте, як втягнуті в трясовину … Як хвацько через "вікна Овертон" нас годують всякою поганню, яка буде руйнувати нас … Ось послухайте, читаю рекламу: "… в один з найбільш атмосферних! свят в році — Хеллоуїн — так і хочеться спекти щось особливе, ароматне і смачне …" А далі нам пропонують поласувати імбирними чортик, м'ятними потворними гарбузами, шоколадними павуками, черепами, закривавленими кінцівками і іншою нечистю … Милий, атмосферний такий свято з "душком" … А коли він став вашім❓ коли став мілим❓ А ви взагалі знаєте, про що "свято" ❓ Звідки он❓ А я розповім вам. Це гримуча суміш язичницьких ритуалів кельтів, змішаних з культом смерті, проповідуваним сатаністами … Нав'язування цих ритуалів тихесенько так, легенько — типовий прийом для зняття напруженості в суспільстві, викликаної соціальними проблемами. Такими людьми легше управляти, вони живуть одним днем і не терзають себе сумнівами з приводу майбутнього життя, для них не існує моральних обмежень, рамки пристойності стираються — і вуаля: вам вже не потрібна маска зомбі, ви вже їм і є … Але є одне, що ретельно приховують від вас: ви стаєте тим, що впускаєте в своє життя. І веселий бісівський карнавал уже схожий на бал потопаючого "Титаніка", з тією лише різницею, що це не кіно … Вже завтра зло розпорядиться знеціненої вами життям. Вирішувати, звичайно вам, але ви повинні знати, що духи злоби існують і вони вам зовсім не друзі. Тому не Робщ, якщо у вас завтра почнуться проблеми, невдачі і втрати — раз сьогодні ви готові прикрасити свою голову ріжками. І знайте: ті, хто "привчили" вас до цього "свята", вже повністю вас контролюють … # ОксанаМарченко # ЯПротівХеллоуіна

Публікація від Oksana Marchenko (@ oksana.marchenko.official)

«Як хвацько через" вікна Овертон "нас годують всякою поганню, яка буде руйнувати нас … Нав'язування цих ритуалів тихесенько так, легенько — типовий прийом для зняття напруженості в суспільстві, викликаної соціальними проблемами. Такими людьми легше управляти, вони живуть одним днем і не терзають себе сумнівами з приводу майбутнього життя, для них не існує моральних обмежень, рамки пристойності стираються — і вуаля: вам вже не потрібна маска зомбі, ви вже їм і є …

Але є одне, що ретельно приховують від вас: ви стаєте тим, що впускаєте в своє життя. І веселий бісівський карнавал уже схожий на бал потопаючого "Титаніка", з тією лише різницею, що це не кіно … Вже завтра зло розпорядиться знеціненої вами життям. Вирішувати, звичайно вам, але ви повинні знати, що духи злоби існують і вони вам зовсім не друзі. Тому не Робщ, якщо у вас завтра почнуться проблеми, невдачі і втрати — раз сьогодні ви готові прикрасити свою голову ріжками. І знайте: ті, хто "привчили" вас до цього "свята", вже повністю вас контролюють …» — написала телеведуча у Інстаграм.

Шанувальники підтримали Оксану Марченко, назвали її мудрою жінкою, яка використовує свою популярність правильно. Під постом провідною з'явилося безліч вдячних і підтримують коментарів.

Дізнайтеся, яке свято наші предки відзначали напередодні сучасного Хелловіна, як воно було пов'язане з природою і народними традиціями тих часів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Одессе горела многоэтажка, есть пострадавшие, — ФОТО

В Одессе горела многоэтажка, есть пострадавшие, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY