Gorozhanin.com.ua

“Гуляли і не ходили на роботу”: Ляшко розкритикував уряд Гончарука за премії по 40 тис. грн

Февраль 13
22:17 2020

Олег Ляшко, колишній народний депутат та лідер Радикальної партії, розкритикував український уряд за нарахування великих премій. Свою думку з цього приводу Ляшко висловив на сторінці в Facebook.

Так, лідер Радикальної партії заявив, що уряд Олексія Гончарука витратив півмільйона гривень на “додаткові” премії за січень.

“Тобто за той місяць, половину якого вони гуляли і не ходили на роботу. В середньому міністрам доплатили по 40 тисяч гривень. Може урядовці сильно перепрацювали, пояснюючи журналістам, чому минулого року отримували космічні зарплати і премії? До речі, міністерка, яка жалілась на малу зарплату (вірогідно, міністр освіти Ганна Новосад, – ред.), кілька днів тому купила у Києві квартиру за мільйон гривень”, – заявив Ляшко.

На думку політика, це є розкраданням бюджетних коштів і “знущанням над людьми, які отримали по 100 гривень доплати до пенсій”.

“Рано чи пізно кожен відповідатиме”, – запевнив “радикал”.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розкритикував владу Зеленського за суд над ветеранкою АТО Марусею Звіробій. На думку політика, суд над Звіробій свідчить про “патологічний страх влади”.

The post “Гуляли і не ходили на роботу”: Ляшко розкритикував уряд Гончарука за премії по 40 тис. грн appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Apple выкупила компанию Voysis

Apple выкупила компанию Voysis

Читать всю статью