Gorozhanin.com.ua

“Гуляли і не ходили на роботу”: Ляшко розкритикував уряд Гончарука за премії по 40 тис. грн

Февраль 13
22:17 2020

Олег Ляшко, колишній народний депутат та лідер Радикальної партії, розкритикував український уряд за нарахування великих премій. Свою думку з цього приводу Ляшко висловив на сторінці в Facebook.

Так, лідер Радикальної партії заявив, що уряд Олексія Гончарука витратив півмільйона гривень на “додаткові” премії за січень.

“Тобто за той місяць, половину якого вони гуляли і не ходили на роботу. В середньому міністрам доплатили по 40 тисяч гривень. Може урядовці сильно перепрацювали, пояснюючи журналістам, чому минулого року отримували космічні зарплати і премії? До речі, міністерка, яка жалілась на малу зарплату (вірогідно, міністр освіти Ганна Новосад, – ред.), кілька днів тому купила у Києві квартиру за мільйон гривень”, – заявив Ляшко.

На думку політика, це є розкраданням бюджетних коштів і “знущанням над людьми, які отримали по 100 гривень доплати до пенсій”.

“Рано чи пізно кожен відповідатиме”, – запевнив “радикал”.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розкритикував владу Зеленського за суд над ветеранкою АТО Марусею Звіробій. На думку політика, суд над Звіробій свідчить про “патологічний страх влади”.

The post “Гуляли і не ходили на роботу”: Ляшко розкритикував уряд Гончарука за премії по 40 тис. грн appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

8 рецептов натуральных средств при атеросклерозе

Читать всю статью