Gorozhanin.com.ua

Гречка в Україні буде дорожчати: на ринку дефіцит, імпорту не вистачає

Август 10
19:56 2020

Ціни на гречку в Україні в цьому році стануть рекордними. На даний момент старого врожаю вже немає, а нового ще немає, тому найближчим часом вартість крупи рекордно підскочить, зазначає виконавчий директор Міжнародної асоціації гречки Сергій Громовий.

Зараз в Україні склався значний дефіцит гречаної крупи. Бракує імпорту з Росії, де введена заборона на вивезення гречки. Крім Росії іноді постачальником України інколи виступала Польща і Китай. Але ця зовсім інша гречка, не та, яку звикли їсти українці.

Ціна за кілограм гречки в магазинах стартує зараз від 35 грн/кг. Ще на початку літа експерти прогнозували, що гречка може подорожчати аж до 80 грн за кг. Однак, говорити про неврожай і космічні ціни ще рано. Через два тижні аграрії почнуть молотити крупу і встановлювати оптові ціни на закупівлю гречки. Тоді й побачимо, наскільки в дійсності підніметься в ціні стратегічний продукт українців. Гречка в Україні буде дорожчати: на ринку дефіцит, імпорту не вистачає У серпні прогнозується також значне подорожчання овочів, фруктів і ягід на ринках і в магазинах України, які з початку сезону залишаються дорожчими, ніж в попередні роки. Основною причиною називають погані врожаї або їх втрату через дощі та інші природні явища.

Раніше повідомлялося, що в Україні різко піднялися ціни на кавуни, і з чим пов'язане таке подорожчання.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Японии роботов научили раскладывать товары по полкам

Читать всю статью

Мы в соцсетях