Gorozhanin.com.ua

Грандіозні плани Зеленського розкрили в «Слузі»: «одним президентським терміном не обмежиться»

Июнь 18
12:13 2020

Володимир Зеленський – "український Наполеон". У команді президента розповіли про його далекосяжні і грандіозні плани на майбутнє. Кажуть, одним президентським терміном Володимир Олександрович точно не обмежиться.

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідав, що Володимир Зеленський будує настільки грандіозні плани відносно своєї діяльності на посаді глави держави, що для їх реалізації може не вистачити не те що одного, навіть чотирьох президентських термінів.

На питання про те, чи планує Володимир Зеленський йти на другий термін в якості лідера української держави, Андрій Єрмак заявив наступне:

"Рішення буде приймати президент. Якби він запитав мою думку, я б відповів так: рішення потрібно приймати ближче до закінчення першого терміну, коли буде розуміння того, наскільки задумане особисто ним виконано. На сьогоднішній день у нього настільки грандіозні плани… Але для нього в першу чергу важлива думка людей"

Сам Володимир Зеленський також не заперечує ймовірність того, що він буде балотуватися на другий президентський термін. Володимир Олександрович сказав, що рішення буде приймати, керуючись підтримкою народу.

Нагадаємо, відомий астролог Влад Росс попередив Зеленського про небезпеку. Спеціаліст по зіркам впевнений, що Володимира Олександровича спробують ліквідувати, якщо він буде занадто багато говорити зайвого про свої подальші плани.

The post Грандіозні плани Зеленського розкрили в "Слузі": "одним президентським терміном не обмежиться" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Старший советник президентской кампании Трампа ушел с поста

Читать всю статью

Мы в соцсетях