Gorozhanin.com.ua

Головні події в світі 2 серпня: Лукашенку стало погано на зустрічі з силовиками, а наймолодша в світі прем’єр-міністр вийшла заміж

Август 02
23:57 2020

34-річна прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін (наймолодша з глав урядів) офіційно вийшла заміж. Її обранцем став Маркус Райкконен, з яким вони разом уже 16 років. Вони познайомилися, коли обом було по 18. У молодят підростає спільна дворічна донька.

Пілотований корабель Ілона Маска Crew Dragon успішно повернувся з МКС разом із астронавтами з NASA Робертом Бенкен і Дагласом Хьорлі. Він приводнився у Мексиканській затоці. Все пройшло в штатному режимі. Це ще одна перемога, здобута приватною компанією, яка взялася за підкорення космосу.

У Папуа Новій Гвінеї на зльоті впав легкомоторний літак. На щастя, пілот і п'ять його пасажирів залишилися живі. На жаль — на них заведуть кримінальну справу. Адже літак не зміг злетіти через те, що був перевантажений наркотиками. Виявляється, на його борту хотіли перевезти понад 500 кілограмів кокаїну. Вартість цього вантажу на чорному ринку склала би приблизно 57 мільйонів доларів США. Тепер їм усім загрожує великий тюремний строк.

Головні події в світі 2 серпня: Лукашенку стало погано на зустрічі з силовиками, а наймолодша в світі прем'єр-міністр вийшла заміж

У Сполучених Штатах вчора ввечері спалахнув бунт ув'язнених в одній із в'язниць штату Джорджія. До ранку бунтівників вдалося втихомирити. При цьому повідомляють про чотирьох постраждалих: двох ув'язнених і двох співробітників в'язниці.

Білоруському гаранту Олександру Лукашенку стало погано під час виступу на зустрічі з силовиками в Мінську. За свідченнями очевидців, президент раптово побілів і став задихатися.

"З вашого дозволу, — сказав Лукашенко, знімаючи краватку, і продовжив: — Я людина північна і зовсім не переношу духоту".

Головні події в світі 2 серпня: Лукашенку стало погано на зустрічі з силовиками, а наймолодша в світі прем'єр-міністр вийшла заміж

Після цього він продовжив свою промову, проте виглядав при цьому кепсько, розповіли присутні на зустрічі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Під Кременчуком від короткого замикання на електричному стовпі загорілося гніздо і вогонь перекинувся на дачу

Читать всю статью

Мы в соцсетях