Gorozhanin.com.ua

Глава МОЗ Ілля Ємець назвав українських пенсіонерів “трупами” та закликав витрачати гроші на живих

Март 26
20:09 2020

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець обурив суспільство своїм різким висловлюванням про українських пенсіонерів, яких він порівняв із “трупами”. Така фраза міністра прозвучала в його “Великому інтерв’ю” на одному з українських телеканалів.

Так, Ємець закликав бізнес підтримувати молодих українців в боротьбі з коронавірусом, та при цьому не витрачати гроші на людей, яким більше 65 років.

“Я закликаю не тільки державу, а й бізнес України приєднатися і свідомо зробити так, щоб у нас тести – і експрес, і серологічні – були масово для всіх українців. Ми ж знаємо статистику, скільки у нас людей старших за 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, становить 65 років”, – зазначив глава МОЗ.

Після цього він закликав підрахувати, скільки фінансів треба виділити “на живих, а не на трупів”.

“Тому я скажу відверто, що фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які у нас ще живі. Я не жартую і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупів”, – заявив Ємець.

Нагадаємо, раніше нардепи Олександр Дубінський і Олексій Гончаренко анонсували відставку Ємця з посади глави МОЗ.

The post Глава МОЗ Ілля Ємець назвав українських пенсіонерів “трупами” та закликав витрачати гроші на живих appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях