Gorozhanin.com.ua

Глава МОЗ Ілля Ємець назвав українських пенсіонерів “трупами” та закликав витрачати гроші на живих

Март 26
20:09 2020

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець обурив суспільство своїм різким висловлюванням про українських пенсіонерів, яких він порівняв із “трупами”. Така фраза міністра прозвучала в його “Великому інтерв’ю” на одному з українських телеканалів.

Так, Ємець закликав бізнес підтримувати молодих українців в боротьбі з коронавірусом, та при цьому не витрачати гроші на людей, яким більше 65 років.

“Я закликаю не тільки державу, а й бізнес України приєднатися і свідомо зробити так, щоб у нас тести – і експрес, і серологічні – були масово для всіх українців. Ми ж знаємо статистику, скільки у нас людей старших за 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, становить 65 років”, – зазначив глава МОЗ.

Після цього він закликав підрахувати, скільки фінансів треба виділити “на живих, а не на трупів”.

“Тому я скажу відверто, що фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які у нас ще живі. Я не жартую і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупів”, – заявив Ємець.

Нагадаємо, раніше нардепи Олександр Дубінський і Олексій Гончаренко анонсували відставку Ємця з посади глави МОЗ.

The post Глава МОЗ Ілля Ємець назвав українських пенсіонерів “трупами” та закликав витрачати гроші на живих appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Как справиться с сухостью кожи весной

Как справиться с сухостью кожи весной

Читать всю статью