Gorozhanin.com.ua

Фреймут залишить Україну, якщо Притула стане мером Києва: телеведуча шокувала зізнанням

Август 11
22:08 2020

Сергій Притула перетворить Київ на щось жахливе і непридатне для життя. Таку впевненість висловила телеведуча Ольга Фреймут. За її словами, якщо Притула займе крісло столичного градоначальника, то вона поїде жити в Лондон.

Цікаво, що про можливе обрання Сергія Притули на пост мера Києва українська телеведуча Ольга Фреймут говорила ще в кінці квітня 2020 року. Як у воду дивилася, бо тільки зараз стало відомо, що Сергій Притула таки вирішив стати мером столиці України. Відомого коміка на таку відповідальну посаду висунула партія «Голос».

Тоді, в квітні, в інтерв'ю з Наталею Влащенко Ольга Фреймут сказала, що якщо Притула стане мером, вона поїде з країни і буде жити в Лондоні. Фреймут зізналася, що вважає Сергія Притулу людиною, зовсім позбавленою естетичного смаку. Якщо комік візьметься за місто, то це може завдати великої шкоди. "Це смішно! Якщо Притула стане мером Києва, тоді я буду жити в Лондоні. Я буду йому дуже вдячна, тому що це стане для мене причиною виїхати з країни. У нього поганий смак», — заявила Ольга Фреймут. Фреймут залишить Україну, якщо Притула стане мером Києва: телеведуча шокувала зізнанням На думку телеведучої, Сергій Притула, звичайно, спробує зробити столицю України сучасною, але у нього нічого не вийде. Щоб переконатися в цьому, Фреймут запропонувала просто поглянути на зовнішній вигляд артиста. «Він все розмалює в синьо-жовтий колір, у нас буде ілюмінація, як в Китаї, придумає дивні правила, закриє всі красиві ресторани. У нас буде "Випічка" і "Коржик"», — пояснила свою точку зору Фреймут.

Однак в тому ж інтерв'ю Ольга Фреймут розповіла і про позитивні якості коміка: «Я знаю точно — він не вкраде. Тому що з усіх корпоративів, які ми разом вели, 30% він віддавав в дитбудинок або тим людям, які цього потребують».

Нагадаємо, у вівторок, 11 серпня, Сергій Притула заявив, що дуже довго чекав дня, коли зможе балотуватися в мери Києва. Комік вважає столицю України своїм будинком і вже знає, що робитиме в першу чергу, якщо переможе на місцевих виборах в жовтні 2020 р.

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Марш героев» в Минске: силовики опять жестко задерживают протестующих (Видео)

Читать всю статью

Мы в соцсетях