Gorozhanin.com.ua

Філіп Кіркоров більше не приховує, що припинив спілкування з Пугачовою

Октябрь 18
14:31 2020

Поп-король російської естради Філіп Кіркоров, який з 1994 по 2005 рік був одружений з Аллою Пугачовою, розповів в інтерв'ю, що не спілкується зі своєю колишньою коханою. Незважаючи на те, що багато фанатів переконані в теплих відносинах між артистами, Кіркоров зізнався, що зі своєю четвертою дружиною він стосунки не підтримує.

Чи був якийсь конфлікт між Аллою Борисівною і Філіпом Кіркоровим, ЗМІ також не відомо. Коли в ефірі програми «Ти не повіриш!» на каналі НТВ у Кіркорова запитали, чи допомагає Пугачова своєму давньому другу Борису Мойсеєву, який переніс інсульт, артист відповів, що не знає, адже вони не спілкуються.

"Я, на жаль, не спілкуюся з Аллою Борисівною. Та й навіть якщо спілкувався з нею, то це нетактовно і неправильно лізти в особисті відносини Алли Борисівни з Борисом Мойсеєвим. І взагалі з ким-небудь", — сказав Кіркоров.

Журналісти хотіли дізнатися, чи правда, що Алла Пугачова пропонувала фінансову допомогу Мойсеєву, від якої той відмовився. За словами директора Бориса Мойсеєва Сергія Гороха, дізнавшись про фінансові та особисті проблеми артиста, Пугачова зателефонувала йому і покликала до себе в гості. Мойсеєв відмовився від допомоги і сказав, що у нього все є. Зараз він нібито добре себе почуває, але більшість часу проводить вдома. Після перенесеного інсульту у артиста були спроби повернутися на сцену, але це лише погіршило його здоров'я.Філіп Кіркоров більше не приховує, що припинив спілкування з Пугачовою Оговтавшись після інсульту, артист відразу продав за непотрібністю свій шикарний маєток в елітному селищі Підмосков'я, гроші за який правильно інвестував. Тому, крім пенсії, у нього є й інші джерела доходу на сьогоднішній день.

Нагадаємо, Алла Пугачова знову стала бабусею. Два місяці тому у неї народилася внучата племінниця, з якою Пугачова поки що не знайома.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Крыму нашли неразграбленный склеп III-V вв. нашей эры

Читать всю статью

Мы в соцсетях