Gorozhanin.com.ua

Дзеркальна дата 08.08.2020: обов’язково загадайте бажання в цей день

Август 09
16:26 2020

Нумерологи кажуть, що дата 08.08.2020 енергетично дуже потужна, в цей день слід обов'язково загадати бажання. Але зробити це необхідно правильно. Тільки тоді ви зможете втілити в життя свої найзаповітніші мрії.

Чари дзеркальної дати 08.08.2020 можна багаторазово посилити, зробивши простий ритуал. Але перш давайте розберемося, в чому полягає магічна сила цього дня. Справа в тому. Що в нумерології число «8» — символ добробуту, удачі і матеріального достатку.

Якщо хочете все це залучити в своє життя, щоб будинок — повна чаша, в гаманці завжди було достатньо грошей, а удача буквально слідувала по п'ятах і допомагала вирішити будь-які питання, то вийдіть на вулицю ввечері, 8 серпня. Подивіться в нічну небесну височінь, подумайте про те, чого б вам хотілося отримати для себе (за інших бажати не можна!) найближчим часом. Бажання повинно бути продуманим, заздалегідь чітко сформульованим, що не несе зла іншим людям і живим істотам. Воно повинно бути важливим для вас і вашого життя. Дзеркальна дата 08.08.2020: обов'язково загадайте бажання в цей день Варто відзначити, що в цей період року наближається пік Персеїд, коли на нічному небокраї можна буде спостерігати найяскравіший зорепад літа. Ваше бажання ще швидше реалізується, якщо ви дочекаєтеся падаючої зірки і, поки вона буде пролітати, прошепочете їй про свою мрію.

Ідеально, якщо падаюча зірка з'явиться в 20 годин 8 хвилин. Але навіть якщо її не буде, то знайте, що в цей момент (20:08 годин 08.08.2020) у Всесвіті очікується найпотужніший викид позитивної енергії. Загадане бажання збудеться в найкоротші терміни і обов'язково принесе вам багато додаткових «бонусів» у вигляді удачі, достатку, любові і щастя.

Нагадаємо, раніше український астролог передбачив в Україні техногенну катастрофу. Астрологічний прогноз від Надії Кологривової.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У столичному аеропорту затримали шахрая з Німеччини, якого розшукував Інтерпол

Читать всю статью

Мы в соцсетях