Gorozhanin.com.ua

Долар в Україні продовжує дешевшати: що очікувати від курсу валют на наступному тижні

Август 09
09:56 2020

Долар в Україні під кінець цього тижня почав стрімко дешевшати, і ця тенденція продовжиться і наступного тижня. Якщо в неділю, 9 серпня, долар можна купити за 27,70 грн, то в найближчі дні експерти прогнозують падіння валюти до 27,50 грн/долар.

За словами фінансових аналітиків, за минулий тиждень курс долара до гривні помірно знизився на всіх сегментах валютного ринку на 0,04-0,4%. У п'ятницю, 7 серпня, долар впав з 27,69 до 27,68 грн (-0,04%). Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках знизилися за тиждень з 27,54/27,77 до 27,53/27,75 (-0,1%).

При цьому, євро в ціні не падає, а навпаки підвищується. Минулого тижня євро в Україні вперше за два роки перевищив позначку в 33 грн/євро, а ще місяць тому євровалюта в Україні коштувала дешевше 30 грн/євро. За останній місяць європейська валюта подорожчала більш ніж на 9%.

Економічні експерти на початку серпня прогнозували, що в кінці місяця валюта в Україні підвищиться до 28 грн/долар. Пов'язано це з сезонними коливаннями. Перед початком навчального року люди завжди починають активніше купувати товари, а імпортери більш активно купувати долари для осінніх закупівель. До того ж, серпень — самий розпал відпусток. Українці планують поїздки за кордон, а отже попит на валюту в обмінниках підвищується.

Раніше екс-міністр економіки Тимофій Милованов спрогнозував, яким буде курс долара восени 2020.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Microsoft станет поставщиком облачных технологий для телекоммуникационных компаний, поддерживающих стандарт 5G

Читать всю статью

Мы в соцсетях