Gorozhanin.com.ua

Долар і євро ще більше впали у ціні: оновлений курс валют на 13 серпня

13 августа
12:08 2020

Долар і євро в Україні продовжують своє падіння. На цьому тижні курс валют поступово почав опускатися, і на сьогоднішній день 1 долар США можна купити за 27,53 грн, 1 євро коштує 32,37 грн. За прогнозами експертів, до кінця цього тижня долар впаде в ціні до 27,40 грн/дол., і гривня почне поступово стабілізуватися.

У порівнянні зі вчорашніми показниками, 13 серпня курс долара впав на сім копійок. За тиждень — з 6 по 13 серпня — національна валюта зміцніла по відношенню до американської на 13 копійок.

Курс євро впав на 19 копійок після зростання на дев'ять копійок в попередній банківський день. Вартість 10 російських рублів 13 серпня знизилася на чотири копійки.

Таким чином, гривня поступово зміцнюється по відношенню до всіх основних валют. Значного попиту на готівкову валюту зараз немає, і тому особливого тиску на курс гривні з боку готівкового ринку на даний час не спостерігається.

Експерти прогнозують, що восени курс долара знову поповзе вгору. Раніше говорили про підвищення курсу до 30 грн/дол. Цього може і не статися, і принаймні до проведення місцевих виборів інфляція в країні повинна залишатися низькою, однак, ситуація в країні може змінитися в будь-який момент. Тим більше в жовтні-листопаді очікується друга хвиля коронавіруса, яка спричинить за собою нові економічні збитки.

Раніше повідомлялося, що якщо розбити весь існуючий борг України МВФ порівну на всіх живих і напівживих українців, то вийде, що кожен з нас вже винен державі по 54 305 гривень або приблизно по 2 тисячі доларів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Бизнес на горе: в Киеве чиновники торговали местами на кладбище. Им вручили подозрение

Бизнес на горе: в Киеве чиновники торговали местами на кладбище. Им вручили подозрение

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY