Gorozhanin.com.ua

Дочка Путіна випробувала на собі першу в світі вакцину від коронавіруса

Август 11
19:58 2020

У Росії заявляють, що розробку і випробування першої в світі ефективної вакцини від COVID-19 завершено. Одна з дочок російського лідера вже встигла випробувати на собі нове щеплення. Володимир Путін розповів про її самопочуття.

В ході наради 11 серпня 2020 р Володимир Путін повідомив, що в Росії зареєстрована перша в світі вакцина від COVID-19. За словами президента, в Росії, масовий випуск препарату почнеться вже зовсім скоро, а вакцинація від коронавіруса буде добровільною.

Президент РФ не став уточнювати, яка з його дочок зважилася стати однією і перших людей, які погодилися на щеплення від коронавірусної інфекції. Він лише розповів про самопочуття дівчини: після першого уколу піднялася температура тіла до 38 градусів, після другого — до 37. Потім стан нормалізувався, дочка російського лідера відчуває себе добре. «І все зійшло потім нанівець, відчуває себе добре, і титри антитіл високі», — розповів президент РФ. Дочка Путіна випробувала на собі першу в світі вакцину від коронавіруса Вакцина, за словами Путіна, формує стійкий імунітет до коронавірусної інфекції, що довели численні перевірки та випробування. Крім короткочасного підвищення температури тіла у добровольців, ніяких побічних ефектів виявлено не було.

Глава МОЗ РФ Михайло Мурашко надав більш детальну інформацію про нову вакцину. Він повідомив, що препарат будуть випускати центр Гамалія МОЗ Росії і компанія «Біннофарм». Крім того, за словами Мурашка, інтерес до нового препарату Гам-КОВІД-Вак (векторна двокомпонентна вакцина на основі аденовірусу людини) проявили ряд зарубіжних країн.

Нагадаємо, Україна чекає можливості отримати або купити вакцину від коронавіруса на Заході. Раніше в Міністерстві охорони здоров'я розповіли, на скільки доз може розраховувати країна, коли препарат створять в ЄС або США.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Захарова позабавила сеть заявлением о том, что Россия якобы никогда не разрабатывала «Новичок»

Читать всю статью

Мы в соцсетях