Gorozhanin.com.ua

Диверсифікація: у Сумах одна сім’я йде на вибори від трьох партій

Октябрь 18
20:42 2020

У Сумах на виборах 25 жовтня балотуються до місцевих рад, обласної і міської, троє членів однієї сімї. Такий випадок сам по собі неординарний, але в Сумах його можна вважати по-справжньому унікальним. Річ у тім, що всі троє чоловіків, батько і два його сина, йдуть на вибори від різних партій. Причому, партій антагоністичних між собою.

Про підприємливу родину сумчан розповів у своєму Facebook блогер Денис Казанський.

"Українські вибори смішніші за будь-яку комедію. У Сумах до місцевої ради балотуються Магомед Галаєв та два його сини Расул та Рустам. І усі від різних партій. Магомед Галаєв від Батьківщини, Расул Галаєв від ЄС, а Рустам Галаєв від Слуги народу", — пише Казанський.

Диверсифікація: у Сумах одна сім'я йде на вибори від трьох партій

Такий тренд багатопартійності задав ще глава сімейства, Магомед Галаєв. Свого часу він у 2002 році увійшов до місцевої політики від "Партії мусульман України". Через чотири роки, у 2006, він уже йшов від блоку Литвина, а в 2015 – від "Батьківщини". Тепер він також йде від біло-сердечних.

Його молодший син, бізнесмен Расул Галаєв, у 2015 році пройшов до міськради від блоку Петра Порошенка, і цьогоріч також йде фактично від тієї ж політсили, "Європейської солідарності".

А от старший син, Рустам Галаєв, який також займається бізнесом, похід у політику затіяв уперше. Причому він іде під прапором партії влади – "Слуги народу".

Звісно, що на таку партійну багатовекторність в одній родині народ відреагував жваво. До публікації Дениса Казанського з'явилось немало коментарів.

"Д-диверсифікація!", "Просто ну дуже земля потрібна", "Я не здивуюся, якщо вони весело збираються на шашликах і ржуть над цим всім))", "Коли матуся буквально розклала яйця по різних кошиках", "Можливо, дуже рiзнi погляди на керування державою, таке буває)", "Галаєви розклали свої яйця в різні корзини. Але ж всі яйця однакові: і у фас, і в профіль", — зауважили в коментарях.

"Вся наша політика в одній картинці", — прокоментував цей факт Telegram-канал "Женщина с косой".

Нагадаємо, крім відомих чоловіків-політиків, цьогоріч у похід за владою відправились і їхні дружини.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Рента від видобування вуглеводнів — нові можливості для Базилівщини

Читать всю статью

Мы в соцсетях