Gorozhanin.com.ua

Дефолт в Україні: Гетманцев прогнозує настання важких часів для країни

Ноябрь 11
09:53 2020

Прогноз про ймовірність дефолту в Україні в 2021-му році оприлюднив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. За словами політики, держава буде переживати дуже важкі часи в майбутньому році …

Давати довгострокові прогнози з перспективою на кілька років вперед Данило Гетманцев не наважується, але впевнений, що 2021-ий рік Україні хоч з великими труднощами, але вдасться пройти без оголошення дефолту.

«Дефолту не буде. Я переконаний, що прийдешній рік ми пройдемо. Нам буде дуже важко, і я б не розглядав такі сценарії, а покладався на команду наших переговірників, міністр фінансів працює над цими питаннями, і чекав позитивних сигналів — приїзд місії або другий транш за програмою stand by», — підкреслив Данило Гетманцев вказавши на те, що тільки транш від МВФ може врятувати Україну від дефолту. Дефолт в Україні: Гетманцев прогнозує настання важких часів для країни Голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики сподівається, що переговори Україна-МВФ пройдуть вдало і вже до кінця поточного року на рахунки держави надійде 700 млн доларів від Світового банку, 1,4 млрд від МВФ і 1,2 млрд євро за новою програмою допомоги від ЄС.

У той же час, не дивлячись на заяви МВФ про намір продовжувати співпрацю з Україною в рамках stand-by-програми, дата чергового візиту місії Фонду відкладається на невизначений термін. У НБУ вважають це негативним сигналом і не вірять, що до кінця поточного року Україна отримає допомогу від західних партнерів.

Нагадаємо, раніше в українському уряді прозвучала інформація, що через 15 років в країні не буде чим платити людям пенсії.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Второй линейный ускорить для Запорожского онкодиспансера планируют закупать в лизинг

Читать всю статью

Мы в соцсетях