Gorozhanin.com.ua

Дача Зеленського обходиться українцям у 3,5 млн гривень на рік: “За народні гроші можна жити…“

Август 12
19:17 2020

Президент Володимир Зеленський разом з сім'єю вже місяць як переїхали на державну дачу в Конча-Заспу під Києвом. Напередодні він продав свій будинок в Іванковичах і незважаючи на те, що у Зеленського є велика квартира в центрі Києва, він не захотів повертатися до міста. Жити на державній дачі досить вигідно, так як утримується будинок за рахунок бюджетних коштів. Згідно з підрахунками, на обслуговування резиденції президента в Конча-Заспі витрачається 3,5 млн гривень бюджетних грошей на рік. Дача Зеленського обходиться українцям у 3,5 млн гривень на рік: “За народні гроші можна жити...“ Ще до свого президентства Володимир Зеленський голосно заявляв про недоцільність державних дач і обіцяв їх розпродати або віддати дітям-сиротам. Однак, плани змінилися. Зараз в розпорядженні глави держави знаходяться 2500 тис. кв м. та 3 га землі. Згідно з інформацією, наданою ОП, президент почав готуватися до переїзду ще в червні 2019 року, а значить попередні заяви були всього лише передвиборчими обіцянками.

"Нехай в цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну якісь табори відпочинку, якісь люди, яким це дійсно потрібно. Ці резиденції — я не бачу в них взагалі ніякого сенсу …", — говорив Зеленський напередодні другого туру президентських виборів.

Офіційний документ, в якому зафіксовані витрати по маєтку в Конча-Заспі, надав депутат від "ЄС" Володимир Ар'єв. Відповідну інформацію йому надіслали за запитом в Офісі президента. Дача Зеленського обходиться українцям у 3,5 млн гривень на рік: “За народні гроші можна жити...“ Раніше в Мережі з'явилися фото дачі в Конча-Заспі, куди переїхав жити Володимир Зеленський зі своєю сім'єю. Останніми хто жив в цьому будинку тривалий час була сім'я Віктора Ющенка.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кибер-партизаны объявили о тотальной атаке на режим Лукашенко

Читать всю статью

Мы в соцсетях