Gorozhanin.com.ua

Чому на АЗС забороняють наливати бензин в пластикові каністри і що говорить закон

Сентябрь 13
17:52 2020

Багато автомобілістів стикалися з тим, що на АЗС їм відмовляли заливати бензин в пластикові каністри. Однак, з 14 січня 2020 року в дію вступили оновлені Правила роздрібної торгівлі нафтопродуктами, згідно з якими паливо на заправках дозволено відпускати в металевих каністрах та каністрах з полімерних матеріалів (того ж пластика — Ред.), але з відповідним маркуванням.

Відповідно, АЗС не мають права заборонити водієві заливати бензин в пластикові каністри, якщо вони відповідають усім нормам. Якщо ще рік тому АЗС могли оштрафувати за розлив бензину в пластик, то зараз це дозволено.

Відповідно до закону, в Україні можна відпускати бензин в металеві каністри і каністри з полімерних матеріалів, призначених для зберігання нафтопродуктів, на яких нанесено відповідне маркування. Допустиме відхилення обсягу рідкого палива або масла при продажу має становити не більше 0,5% рідкого палива масла з динамічною в'язкістю понад 1000 мПа · с і газу нафтового скрапленого — 1%. Цей показник вимірюється на АЗС за допомогою еталонного мірника.

Раніше повідомлялося, що в Україні збільшилися обсяги виготовлення бензину. Основний постачальник палива в країну — Білорусь. У зв'язку з політичною ситуацією в цій країні, не виключено, що поставки бензину в Україні поступово знизяться.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У столичному аеропорту затримали шахрая з Німеччини, якого розшукував Інтерпол

Читать всю статью

Мы в соцсетях