Gorozhanin.com.ua

Чому масло в “автоматі“ краще замінювати частково?

Сентябрь 24
10:29 2020

Приблизно через кожні 60-80 тисяч кілометрів пробігу рекомендується міняти трансмісійну рідину в "автоматі". З цим ніхто з автомобілістів не сперечається. Ось тільки, немає єдиної думки з приводу того, як краще робити заміну — повністю або частково. Сьогодні ми розповімо, чому масло в АКПП краще замінювати частково.

Якщо міняти масло в "автоматі" частково, то потрібно просто відкрутити кришку зливу, почекати, поки його залишиться приблизно 20-30%, а потім додати нову рідину. При повній заміні рідини знадобитися спеціальне обладнання, та й коштувати це буде дорожче.

Потрібно відзначити, що навіть деякі офіційні дилери роблять часткову заміну рідини. Чому? Справа в тому, що нова АТF-рідина володіє відмінними очисними властивостями, завдяки чому з коробки передач вимивається бруд.

Чому масло в “автоматі“ краще замінювати частково? Цей бруд блокує клапани або забиває соленоїди, через що доводиться розкривати коробку передач і чистити гідроблок. Тому часто фахівці на СТО роблять тільки часткову заміну рідини.

Досвідчені водії проводять заміну масла в АКПП раніше, ніж рекомендується. Вони роблять часткову заміну кожні 40-50 тисяч км пробігу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Смышленые попугаи научились играть в волейбол и теперь набирают армию болельщиков в Сети

Читать всю статью

Мы в соцсетях