Gorozhanin.com.ua

Чому категорично не можна мити курку перед приготуванням: медики приголомшили заявою

Август 09
12:06 2020

М'ясо перед приготуванням ми, як правило, миємо. Однак, виявляється, що куряче сире м'ясо мити не потрібно. Давайте дізнаємося, чому.

Американські вчені попередили, що звичка мити курку перед приготуванням сприяє поширенню бактерій. На поверхні курки знаходяться кампілобактерії, які небезпечні для здоров'я людини. Зокрема, ці бактерії можуть спровокувати проблеми у дітей і літніх людей.

Кампілобактерії є причиною гастроентериту, і заразитися ним можна саме під час миття м'яса. Причина в тому, що під час миття бактерії з курки потрапляють на руки, одяг, стіл і кухонне приладдя разом з краплями води. Щоб знищити шкідливі мікроорганізми з поверхні курки, її досить піддати термічній обробці. Ризик зараження при цьому буде мізерний. Тому можете сміливо класти сиру курку в кип'ячену воду, доводити м'ясо до кипіння, і весь первинний бульйон зливати. Разом з ним з курки змиються всі непотрібні бактерії і токсини. Чому категорично не можна мити курку перед приготуванням: медики приголомшили заявою Те, що курку можна не мити, не означає, що потрібно нехтувати правилами гігієни на кухні. Медики рекомендують ретельно дезінфікувати предмети, які знаходилися поряд з сирою куркою.

Раніше повідомлялося, для чого деякі люди перед тривалим від'їздом з дому ставлять в морозилку стакан з монеткою.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Создатели сериала "Ведьмак" представили актера, который сыграет Эскеля

Читать всю статью

Мы в соцсетях