Gorozhanin.com.ua

“Це загрожує спалахом”: Зеленський дав вказівки щодо підготовки приміщень до ЗНО

Май 22
15:04 2020

Президент України Володимир Зеленський дав вказівки підготувати приміщення для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. У випадку неефективності даних заходів, за словами Зеленського, може виникнути новий спалах коронавірусу в країні.

Загалом глава держави оцінив стан проходження введеного через поширення COVID-19 карантину в Україні як “досить добре”.

“На ЗНО прийдуть всі діти. Якщо приміщення будуть не готові, це загрожує спалахом. У нас є ще місяць, щоб підготуватися. Ми повинні вберегти наших дітей. Заходи повинні бути настільки ж ефективними, як і карантин, який ми пройшли досить добре”, – заявив Зеленський, говорячи про підготовку до ЗНО.

Як відомо, карантин в Україні було введено на тлі пандемії коронавірусу ще в середині березня. Згодом карантин неодноразово продовжували. На даний момент попередня дата завершення карантину – 22 червня. Однак український уряд запланував цілих 5 етапів виходу країни з карантину, останній з яких відбудеться орієнтовно у вересні 2020 року. Однак дата початку кожного наступного етапу послаблень карантину буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні.

Нагадаємо, за останню добу, 21 травня, в Україні було зафіксовано 442 нових випадків зараження на коронавірус.

The post “Це загрожує спалахом”: Зеленський дав вказівки щодо підготовки приміщень до ЗНО appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Счастливая лиса Джунипер покоряет Instagram

Счастливая лиса Джунипер покоряет Instagram

Читать всю статью

Мы в соцсетях