Gorozhanin.com.ua

“Будете перебувати саме в тих палатах і лікарнях, які за 28 років ви побудували в країні”: Зеленський різко звернувся до політиків і бізнесменів

Март 27
15:07 2020

Президент України Володимир Зеленський різко звернувся до політиків і бізнесменів, які сподівались лікуватись у VIP-палатах. Відповідне відеозвернення опубліковано на сторінці Зеленського в Facebook.

Так, глава держави повідомив, що для політиків та бізнесменів не буде ніяких “особливих” палат. Він також наголосив, що поставив перед прем’єр-міністром завдання скасувати всі нормативні акти з вимогою VIP-палат.

“Прем’єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для “членів ЦК”, – заявив Зеленський.

Він також наголосив, що не допустить того, щоб у політиків чи бізнесменів були “особливі” палати. У чиновників, як запевнив Зеленський, не буде умов кращих, ніж у звичайних громадян України.

“Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте як це – не мати можливості лікуватися в Швейцарії чи Ізраїлі”, – заявив Зеленський, звертаючись до політиків і бізнесменів України.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський звернувся до українців через поширення коронавірусу та введений в країні карантин.

The post “Будете перебувати саме в тих палатах і лікарнях, які за 28 років ви побудували в країні”: Зеленський різко звернувся до політиків і бізнесменів appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Tencent инвестирует $70 млрд в развитие новой технологической инфраструктуры

Tencent инвестирует $70 млрд в развитие новой технологической инфраструктуры

Читать всю статью

Мы в соцсетях