Gorozhanin.com.ua

Богдан не раз ставив Зеленського в незручне становище, дозволяючи собі грубі витівки, — Корбан

Сентябрь 15
14:07 2020

Бізнесмен Геннадій Корбан розповів про деякі нюанси у спілкуванні Богдана з президентом Зеленським. На думку Корбана, колишній глава Офісу президента дозволяв собі надмірну фамільярність із гарантом, причому він робив це напоказ, при людях.

Бізнесмен Геннадій Корбан вже давно обертається в політичних і навколополітичних колах. Він добре знає таємниці багатьох українських політиків і бізнесменів і може чимало розповісти про те, що невідомо широкому загалу. Зокрема, розповів він дещо і про колишнього главу ОП Андрія Богдана, який нещодавно голосно реанімував себе в українській політиці резонансним інтерв'ю з Дмитром Гордоном. Він, зокрема, розповів, як познайомив у 2010 Богдана з Андрієм Клюєвим, який на той час обіймав посаду першого віце-прем'єра.

"У 2010 році, коли Верховний суд розглядав позов Юлії Тимошенко про скасування результатів виборів після перемоги Януковича, я відрекомендував Богдана як хорошого фахівця і запропонував Клюєву взяти його в команду", — розповідає Корбан.

Богдан тоді дуже непогано зарекомендував себе як грамотний юрист і відразу став у нагоді тодішньому прем'єру Миколі Азарову. Він став його близьким помічником і наближеним "до тіла" Миколи Яновича. Однак згодом сталося те, що сталося, і Богдан вирішив за краще абстрагуватися від старої команди.

"Взагалі-то Богдан швидко переключається на нових друзів. А старі стають нецікавими. Рік тому Богдан назвав президента своїм кращим другом, а тепер мочить його в інтерв'ю", — резюмував Корбан.

Після того, як Андрій Богдан потрапив у команду президента Зеленського, Корбан дав йому пораду відразу визначитись зі своїм "амплуа" при Зеленському. Або він обирає максимальну публічність і стає фактично віце-президентом, або залишатиметься "сірим кардиналом" при гаранті. Корбан порадив йому друге. Однак глава ОП не зміг стати ні тим, ні іншим, і фактично метався між цими двома своїми втіленнями.

Богдан не раз ставив Зеленського в незручне становище, дозволяючи собі грубі витівки, - Корбан І, звичайно, багатьох дратувала зайва фамільярність Андрія Богдана у відносинах з президентом. Якби вона виявлялася тільки в спілкуванні тет-а-тет, то було би півбіди. Однак він дозволяв собі таке спілкування при великому скупченні людей, і це коробило не тільки оточення, а й самого Зеленського, незважаючи на всю його демократичність.

Так, Геннадій Корбан згадує знаменитий приїзд Зеленського у Дніпро, коли він уклав парі з мером Борисом Філатовим. Президент зі своїм оточенням вирішив тоді пройтися по набережній. Вони зупинилися біля торгових місць, де продавали їжу.

"І ось йдуть вони через натовп людей, і в цей момент Богдан штовхає президента в бік ліктем і при всіх голосно говорить: "Вова, давай вип'ємо пива і зжеремо шашлик". А навколо багато людей, журналісти. І як таке терпіти?", — поділився своїми враженнями бізнесмен.

Нагадаємо, у своєму резонансному інтерв'ю Дмитру Гордону Богдан розповів про те, що Микола Азаров був одним із кращих прем'єр-міністрів України. Він сам не крав і не давав цього робити іншим.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Днепре меняют конечную остановку популярной маршрутки: подробности

Читать всю статью

Мы в соцсетях