Gorozhanin.com.ua

Авакова не відправлять у відставку: голоси зібрали, але тема себе вичерпала

Июль 01
17:40 2020

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не піде у відставку, незважаючи на всі спроби деяких партій в Раді цьому посприяти. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, “тема вже себе вичерпала”.

У середу, 1 липня, комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності повинен був розглянути по суті проект постанови фракції “Голос” про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Однак, проект проігнорували, незважаючи на те, що він зібрав 55 голосів – більше, ніж для конституційного подання.

“Вважаю, що тема відставки міністра Авакова вже себе вичерпала. Про реформу поліції. Порівняйте поліцію сім років тому і сьогодні. На мою думку, це дві різні структури, це інша якість людей, які там працюють”, – заявив Шмигаль.

За словами прем’єра, рівень довіри до правоохоронців сім років тому і зараз кардинально відрізняється, і заслуга в цьому Арсена Авакова.

Президент Володимир Зеленський також не раз заявляв про те, що краще кандидатури на посаду міністра МВС, ніж Аваков, в уряді зараз немає, тому питання про припинення повноважень Авакова зараз не актуальне.

У партії “Голос” обурені тим, що їх сьогодні проігнорували і парламентський комітет відкрито дав зрозуміти, що є більш важливі питання.

“Спочатку постанова про відставку Авакова зависає між будівлями парламенту, тепер її відмовляються розглядати по суті роблячи вигляд, що є більш важливі питання. Схоже, деяким нашим колегам цікавіше обговорювати питання футболу, ніж питання відповідальності міністра, який несе особисту відповідальність за катування, зґвалтування та побиття людей у поліцейських дільницях по всій Україні. Парламент повинен зупинити свавілля міліції. Поліція повинна захищати, а не катувати. Аваков має піти”, – підкреслив нардеп Андрій Осадчук.

Нагадаємо, Арсен Аваков відразу після того, як почалися акції протесту після зґвалтування в Кагарлику і перестрілці маршрутників у Броварах, хотів подати заяву про відставку, але Володимир Зеленський його не підтримав.

The post Авакова не відправлять у відставку: голоси зібрали, але тема себе вичерпала appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Климкин о выборах в Беларуси: Все самое интересное начнется после них, это вопрос нашего существования

Читать всю статью

Мы в соцсетях