Gorozhanin.com.ua

Адвокат Єфремова назвав дві умови, за яких артиста можуть виправдати за смертельну ДТП

04 августа
17:27 2020

Адвокат Михайла Єфремова впевнений в тому, що його підзахисного виправдають, незважаючи на безліч доказів проти нього. Ельман Пашаєв не сумнівається в невинності свого клієнта і назвав дві умови, при яких Єфремов незабаром може вийти на свободу.

Правозахисник передбачав два сценарії, за якими можуть розвиватися події у справі з ДТП артиста.

Першим сценарієм адвокат називає рішення про те, що машина Єфремова стала різко некерованою через колесо, що лопнуло. За його словами, дана ситуація можлива при проведенні необхідної експертизи та виявленні несправності шланга, що зробить причиною ДТП технічну несправність.

У другому випадку, на думку юриста, мова може йти про другий водія, якого актор попросив його довезти, проте "невдаха-водій" зник з місця, "злякавшись відповідати за скоєне".

Судові засідання у справі ДТП за участю актора Михайла Єфремова тривають. Його адвокат просить у суду про ведення відеотрансляції судового процесу, щоб все було максимально прозоро.

Як відомо, під тиском свого адвоката, Михайло Єфремов відмовився визнавати провину в тому, що перебуваючи 8 червня, за кермом свого автомобіля в центрі Москви він в нетверезому стані збив на смерть людину. Ельман Пашаєв, каже, що справа Єфремова — найлегше з тих, які йому доводилося вести, і що вони з підзахисним легко виграють процес.

Раніше повідомлялося, яку суму моральної компенсації заплатить Михайло Єфремов родичам загиблого в аварії.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье более 12 тысяч человек находятся на квартирном учете: с начала года очередь сдвинулась на 24 человека

В Запорожье более 12 тысяч человек находятся на квартирном учете: с начала года очередь сдвинулась на 24 человека

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY