Gorozhanin.com.ua

2 жовтня 2020 року — небезпечний день: тривожне попередження астрологів

Октябрь 01
08:44 2020

За даними астрологів, 2 жовтня 2020 року принесе випробування всім людям на планеті Земля. Чому фахівці попереджають заздалегідь про небезпеку, і як від неї захиститися?

Насправді, ніякої містики, просто 2 жовтня 2020 р відбудеться Повний місяць. Це не саме приємне явище для людей, особливо для тих, які страждають хронічними захворюваннями, метеозалежних і психічно неврівноважених.

Щоб мінімізувати тиск стихії, астрологи рекомендують знизити фізичну активність за кілька днів до повного місяця, пити достатньо чистої води, частіше гуляти на свіжому повітрі і практикувати позитивне мислення. Це дозволить привести психіку в рівновагу, відволіктися на приємні явища і менше переживати. Також експерти попереджають, що за кілька днів до і кілька днів після повного місяця не варто проводити важливі переговори і укладати навіть, на перший погляд, неймовірно вигідні угоди. Постарайтеся перенести момент підписання документів на більш пізній термін.2 жовтня 2020 року - небезпечний день: тривожне попередження астрологів Повний місяць 2 жовтня буде найбільш небезпечним з усіх повного місяця не просто так. Він буде проходити в сузір'ї Овна, який є уособленням Вогненної стихії. А це означає, що будь-які нові починання, ризиковані підприємства і навіть найменші непорозуміння з оточуючими розгорятимуться зі швидкістю звуку в катастрофічно масштабні проблеми, втрати і скандали.

Нагадаємо, раніше метеорологи попередили, що Україну накриють нові потужні магнітні бурі. Дати небезпечних метеоявищ.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Крыму нашли неразграбленный склеп III-V вв. нашей эры

Читать всю статью

Мы в соцсетях