Gorozhanin.com.ua

Укрзалізниця запустила новий маршрут Одеса-Вінниця: тепер поїздки будуть із кондиціонером і дешевше, — ФОТО

04 июня
09:52 2026

09:42, Сьогодні

Надійне джерело

Фото: Міністерство розвитку громад та територій України

Фото: Міністерство розвитку громад та територій України

Для жителів Одещини та гостей міста з’явиться ще одна можливість комфортно подорожувати залізницею в літній період. Укрзалізниця завершила модернізацію електропоїзда, який уже найближчими днями почне курсувати між Одесою та Вінницею.

Інформують у Міністерстві розвитку громад та територій України.

Новий рівень комфорту для пасажирів

Головною перевагою для пасажирів стане наявність кондиціонування, що особливо актуально в спекотний літній сезон. Раніше аналогічний модернізований склад уже почав працювати на напрямку Київ – Вінниця – Хмельницький. Тепер завдяки поєднанню двох оновлених електропоїздів пасажири отримають новий маршрут між столицею та півднем країни через Вінницю.

«Ці рейси є частиною нової програми державного замовлення внутрішніх пасажирських перевезень залізницею. Фактично це прототип європейської моделі PSO (Public Service Obligation) — коли держава замовляє та частково фінансує перевезення за певними маршрутами. Це дозволяє забезпечувати доступні послуги для пасажирів і забезпечувати фінансову стійкість перевізника», – каже заступник міністра Олексій Балеста.

Важливою особливістю нового маршруту стане гарантована пересадка у Вінниці. Якщо один із поїздів затримається, інший чекатиме пасажирів, що зробить подорож більш передбачуваною та зручною.

З Одеси до Києва новий маршрут працюватиме вже з 4 червня. Поїзд №840 відправлятиметься з Одеси о 12:55 та прибуватиме до Вінниці о 18:30, де передбачена пересадка на поїзд №858 із відправленням о 18:50 та прибуттям до столиці о 22:04.

У зворотному напрямку маршрут запрацює з 5 червня. Поїзд №857 вирушатиме з Києва о 07:02 та прибуватиме до Вінниці о 10:32, після чого пасажири зможуть пересісти на поїзд №839 до Одеси, який прибуватиме до міста о 17:01.

Нагадуємо

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко повідомила про завершення основного етапу ремонту доріг після зимового сезону. Одним із найпріоритетніших стало сполучення Київ-Одеса.

Читайте: Укрзалізниця запустила нові дитячі вагони, що курсуватимуть до Одеси, — ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Военные учения Литвы, Польши и Франции у границы с Россией | Новости Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

Наша цель – ваш комфорт: EA-LOGISTIC – гарантия эффективных международных грузоперевозок.