«Головне, що живі!», — в Одесі рятувальник втратив дім, рятуючи чужі життя від російських дронів, — ВІДЕО
Надійне джерело
Фото: ДСНС України
Олександр Ламекін, рятувальник з Одеси, втратив власний будинок внаслідок російської атаки безпілотниками. Вогнеборець у цей час рятував чужі життя, але ворог знищив його власну домівку.
Усе, що Олександр будував роками, перетворилось на руїни в одну мить. Чоловік дізнався про втрату свого дому після того, як завершив рятувальні роботи під час нічної атаки на Одесу.
Про це повідомили у ДСНС України. Попри втрату житла, Олександр Ламекін не опускає руки та зберігає позитивний настрій.
«Головне, що з дружиною лишилися живі!», — каже Олександр
Чоловік продовжує виконувати свої професійні обов’язки та рятувати інших людей. Паралельно з роботою Олександр розпочав відновлювати з попелу свій зруйнований дім.
Читайте: Ворожий обстріл пошкодив корпус ОНТУ: вибито вікна та знищено лабораторії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію