Gorozhanin.com.ua

З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів

18 января
14:23 2022

Проїзд у комунальному транспорті Києва для школярів залишиться безкоштовним, проте для цього необхідно оформити електронну картку учня до 1 березня 2022 року.

Про це заявив заступник голови Київміськдержадміністрації Валентин Мондриївський, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу КМДА.

«Ті, хто досі не оформили для своїх дітей картку учня, мають усвідомити, що чинне законодавство не дає змоги іншим чином надавати можливість безкоштовного проїзду школярам. І в такому випадку батькам доведеться за них платити у громадському транспорті», – заявив посадовець.

Він нагадав, що проєкт «Електронна картка учня» розпочато у 2019 році. На цей час майже для половини київських учнів уже оформлено та видано новий електронний документ, який має стати єдиним для використання у транспорті.

Читайте також: У маршрутках Київщини проїзд не дорожчатиме – перевізники

«Завдяки електронній картці учня ми зі стовідсотковою точністю можемо оплачувати транспортну послугу, яку надаємо за рахунок міського бюджету учням-киянам. Надалі ми будемо використовувати нові сервіси як додатковий функціонал для карток, що зробить їх ефективним та сучасним інструментом для освітянської сфери, зокрема, для оплати харчування або контролю батьками за оцінками дітей», – наголосив заступник голови КМДА.

За його словами, два роки у столиці відтерміновували запровадження електронної картки учня через неактивну участь батьків у цьому процесі. Але у березні має відбутись остаточний перехід на новий застосунок.

Фото: Офіційний портал Києва


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Киеве произошел пожар в жилой пятиэтажке

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY