Gorozhanin.com.ua

У Києві розробили план оборони на випадок повторного наступу

14 мая
11:08 2022

Безпосередньої загрози Києву сьогодні немає, але військове керівництво розробило план оборони  на випадок найгіршого сценарію – повторного наступу ворога.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» сказав начальник штабу Київської військової адміністрації Сергій Корнійчук, передає Укрінформ.

«Безпосередньої загрози столиці сьогодні немає. Але враховуючи, що столиця – це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. Враховуючи це, ми готуємося до найгіршого сценарію — це повторний наступ», — сказав Корнійчук.

За його словами, на випадок повторного наступу ворога військове керівництво розробило план оборони Києва, врахувавши усі недоліки й прорахунки під час такого наступу на початку війни.

Читайте також: У Києві та області комендантська година починатиметься пізніше

«Ставляться завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони. В цьому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовки інфраструктури. В тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до кварталів у центрі міста», — зазначив Корнійчук, не вдаючись у подробиці через військову таємницю.

Понад місяць окремі частини Київської області перебували в окупації. На початку квітня їх повністю звільнили від російських загарбників.

З 24 лютого триває повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну. Загарбники обстрілюють і бомбардують мирні міста й села України. В Україні запровадили воєнний стан.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Киеве произошел пожар в жилой пятиэтажке

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY