Gorozhanin.com.ua

Прогнозований бюджет Києва на 2022 рік становить 68 мільярдів — КМДА

05 ноября
20:26 2021

Доходи бюджету Києва на 2022 рік плануються у сумі близько 68 млрд грн, видатки – близько 66 млрд.

Про це повідомив директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік, передає Укрінформ із посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

“У структурі доходів – ПДФО (податок на доходи фізичних осіб — Ред.) є ключовим. Прогнозуємо, що цей податок на 2,5 млрд грн буде більшим у наступному році. У структурі видатків у нас суттєво збільшується загальний фонд. По спецфонду ми виходимо приблизно на рівень видатків, із яких починався бюджет поточного року”, – зазначив посадовець.

За його словами, у структурі бюджету найбільше коштів спрямовується на освіту.

Читайте також: Кличко сподівається на ухвалення генерального плану Києва наступного року

«Частка освіти в структурі бюджету – 40%. У першу чергу це – соціальні виплати, захищені статті видатків. Крім освіти, найбільший розпорядник бюджетних коштів – транспорт. Видатки транспорту 12 млрд проти 19 млрд у поточному році… Різниця – це кредитні кошти, які реалізовуються в низці проєктів транспорту. Зокрема, проєкт із Європейським інвестиційним банком на майже 3 млрд грн”, — поінформував Репік.

Він зауважив, що така сама ситуація у ЖКГ, де є три великі проєкти за рахунок кредитних коштів, і цифри зіставні з поточним роком.

Читайте також: Кличко пояснив, чому метро на Виноградар відкладається ще на рік

«Крім цього, ми запланували те, що пообіцяли і киянам, і депутатам, – зростання видатків на галузь ЖКГ за рахунок збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства “Київтеплоенерго”. Відповідний проєкт рішення ми готуємо, і він буде поданий до Київської міської ради наприкінці року. Це дозволить, у свою чергу, провести опалювальний сезон у Києві з меншими ризиками”, – зазначив директор департаменту.

Посадовець додав, що видатки на охорону здоров’я та фінансування соціальної сфери залишаються на рівні поточного року, видатки ж на освіту зростають.

“У структурі бюджету у цьому році 64 млрд грн – поточний бюджет, а 36 – капітальні видатки, у наступному році – 72 і 28 відповідно. Це говорить про те, що бюджет стає більш соціальним”, – зазначив Репік.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Гайдай: ЧВК Вагнера собирает на фронт заключенных по тюрьмам в РФ, но они «одноразовые» — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY