Gorozhanin.com.ua

Киян закликають до вертикального озеленення будівель

06 августа
19:29 2022

У рамках еко-ініціативи «Місто живих стін» киян закликають висаджувати «вертикальний» виноград.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

«Депутати Київської міської ради долучились до вертикального озеленення фасадів будівель у рамках еко-ініціативи «Місто живих стін». Цю еко-ініціативу започаткувало Управління екології та природних ресурсів КМДА», — йдеться у повідомленні.

За словами депутатки Київради Євгенії Кулеби, основна ідея еко-ініціативи полягає в тому, щоб збільшити площу зелених насаджень у столиці за допомогою вертикального озеленення.

«Вертикальне озеленення будівель сприяє збільшенню площі зелених насаджень у місті, зокрема виноград Вічі є чудовим рішенням для покриття великих площ огорож, парканів і стін. Насправді, це дуже гарно виглядає, водночас ця еко-ініціатива має стратегічне завдання, оскільки сприяє покращенню якості повітря за рахунок поглинання забруднювачів», – сказала Кулеба.

Читайте також: У Києві з’явилася клумба з російським кораблем

Вона зазначила, що окрім цього вертикальне озеленення дає охолоджувальний ефект зовні та всередині будинків і поглинає шум.

Водночас виноградна лоза поглинає дощову воду, тим самим розвантажує зливостічну систему.

Як повідомлялося, київські депутати за підтримки польських партнерів доставили до Київської міської клінічної лікарні №8 медичне обладнання.

Фото: Київська міська рада


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Києві змінять формат перепусток для руху транспорту під час комендантської години

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY