Десятки тисяч доларів за незаконний перетин кордону: у Києві затримали зловмисника, — ФОТО

У Києві чоловік організував схему незаконого переправлення призовників за кордон.
У столиці затримали чоловіка, який за гроші переправлялв військовозобов’язаних через кордон. Про це розповіли у поліції.
«За 60 тис. дол. фігурант обіцяв двом чоловікам надати документи, з якими вони мали безперешкодно перетнути кордон. Схема передбачала двоетапну оплату: першу частину разом із копіями власних документів чоловіки віддавали у якості авансу, а решту суми — безпосередньо при перетині кордону», — йдеться у повідомленні.
Фігурант серйозно ставився до своєї справи: він проводив детальний інструктаж щодо поведінки на кордоні.
Затримали його після отримання першої частини суми. Чоловіка повідомили про підозру за ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 332 КК (незаконне переправлення через кордон). Йому загрожує до дев’яти років позбавлення волі.
Слідство у справі триває: поліцейські встановлюють інших причетних до цієї схеми.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві чоловік торгував посадами у поліції та бронюванням від армії.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва — 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, Київської області та України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію