Gorozhanin.com.ua

Державі повернули 13 об’єктів «Київського радіозаводу»

26 июля
13:34 2021

Київська міська прокуратура повернула державі 13 об’єктів «Київського радіозаводу», у тому числі спорткомплекс «Схід» та будинок культури «Дніпро».

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомляє у Фейсбуці.

За позовами органів столичної прокуратури державі повернули 13 приміщень державного підприємства виробниче об’єднання «Київський радіозавод» загальною площею майже 38 тис. кв метрів.

«Як встановила прокуратура, у 2016 році у межах справи про банкрутство ДП Виробниче об’єднання «Київський радіозавод» ліквідатор на користь комерційних структур відчужив 13 приміщень державного підприємства, у тому числі об’єкти соціального призначення — споруди спорткомплексу «Схід» та будинок культури «Дніпро», а також інші приміщення по вул. Бориспільській, Привокзальній та Лісній у Києві», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Віталій Кличко: Ми не дозволимо забрати у киян спорткомплекс «Схід«

Разом з цим, встановили, що аукціони з продажу майна, загальна площа якого становить майже 38 тис. кв метрів, проведені з низкою порушень. Зокрема, майно вибуло з державної власності за заниженою вартістю, без відповідного погодження органу управління та з порушенням процедури продажу нерухомого майна, передбаченої законодавством.

У зв’язку з цим, столична прокуратура та Дніпровська окружна прокуратура міста Києва до господарського суду Києва заявили 13 позовів про визнання недійсними результатів аукціонів, договорів купівлі-продажу, витребування та повернення вказаних об’єктів державного майна.

Читайте також: Суд повернув державі київську спортивну базу «Спартак»

Рішеннями господарського суду м. Києва від 21 липня всі вказані позови задоволили, державне майно площею майже 38 тис. кв метрів повернули державі.

Як повідомляв Укрінформ, завдяки спільним зусиллям Міністерства культури та інформаційної політики і прокуратури суд повернув державі об’єкти нерухомості на Чернігівщині, які незаконно перебували у приватній власності.

Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленский о ракетном ударе по Дому культуры в Лозовой: Абсолютное зло, абсолютная дурость — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY