Gorozhanin.com.ua

Ані масок, ані питної води: Зеленський дорікнув владі Києва організацією ходи УПЦ МП

28 июля
13:38 2021

Президент України Володимир Зеленський вважає, що столична влада не організувала належної комунікації з віруючими під час масових заходів УПЦ МП, приурочених до 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі-України.

Про це він сказав на пресконференції в рамках Всеукраїнського форуму «Україна-30. Децентралізація», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вчора у нас була хода у Києві. 55 тисяч людей. Я розумію, що це свято, але від київської громади, від київської влади я не бачив комунікацій. Всі бояться комунікувати і не хочуть людям прямо сказати: будьте обережні. 55 тисяч людей. Це люди здебільшого похилого віку, вони мали бути обережними, вони мали бути хоча б усі в масках. Хоча б так. А я масок там не бачив», — заявив Зеленський.

Читайте також: «Тисячі років і один знак»: Зеленський привітав українців із Хрещенням Київської Русі

Він констатував, що людей організовано привозили на масові заходи і не забезпечили при цьому навіть масками і питною водою, не поцікавились, де вони ночують.

«Невже так складно забезпечити їх масками? Під Києво-Печерською лаврою люди взагалі ночували. Це все мало бути організовано. Свято має бути таке, коли люди не плачуть. Тому треба було комунікувати, де люди ніч проводять, щоб всі були в масках. Навіть питної води у них не було», — зауважив Президент.

Читайте також: Хресна хода УПЦ МП: замість духовних бесід і повчань – маніпуляції й пропаганда

Зеленський підкреслив, що на рівні центральної влади все це організувати неможливо, а тому тут знову виникає «питання децентралізації і великої відповідальності місцевої влади».

Як повідомляв Укрінформ, у столиці 27 липня пройшли масові заходи, приурочені до 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі-України. За даними поліції, у них взали участь понад 55 тис. осіб.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье избрали меру пресечения мужчине, которого подозревают в убийстве мальчика

В Запорожье избрали меру пресечения мужчине, которого подозревают в убийстве мальчика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY