Gorozhanin.com.ua

У Харкові відновили ремонтні роботи на трьох з 15 котелень, де вони не проводилися через загрозу життю робітників, — ФОТО

14 мая
15:59 2022

У Харкові триває робота з підготовки до нового опалювального сезону котелень, центральних та індивідуальних теплових пунктів.

Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», у зв’язку з тим, що місто менше обстрілюють, відновили ремонтні роботи на 3-х із 15-ти котелень, де вони не проводилися через загрозу життю робітників.

Зокрема, на котельні на Павловому Полі робітники обстежують обладнання, перевіряють та ремонтують сольовий насос, встановлюють заглушки на ширмах казана №2.

На Салтівській котельні, яка подає тепло та гарячу воду практично у три великі житлові масиви, змінюють засувки насоса аварійного підживлення, ремонтують пальники котла та змінюють півсекції конвективної частини котла №3.

У котельні на вул. Верховські робітники чистять і промивають сольовий блок. Крім того, на центральних теплових пунктах у всіх районах міста ведуть заміну трубопроводів, усувають дефекти та виконують техобслуговування обладнання. Також на працездатність перевіряють індивідуальні теплові пункти, які розташовані у будинках. Наприклад, у двох будинках на вул. Саперні співробітники Київської філії перевіряють кожен насос, заглушку, трубу, змащують вентилі, щоб мешканці отримували якісну та стабільну послугу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Статьи по теме

Последние новости

Над Дніпропетровською областю збили безпілотник окупантів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY