Gorozhanin.com.ua

Зеленському розповіли, як вивести Україну з “коронавірусної” кризи: “Знімати наручники, розв’язувати руки і ноги”

Июнь 29
15:40 2020

Пандемія коронавіруса спровокувала глобальну економічну кризу в усьому світі. Україні, як країні з найвищим рівнем життя, доведеться довше виходити з цього положення, ніж іншим країнам Європи. Бізнесу потрібна свобода, щоб він міг розвиватися, а надати її може тільки влада. Про це заявив підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, який дав кілька особистих рекомендацій щодо виходу України з кризи.

За словами експерта, Україна посідає останнє 134-е місце в Європі у світовому рейтингу економічної свободи. Щоб якось покращити цю ситуацію, влада повинна зняти обмеження, деякі з яких діють ще з радянських часів, і дати можливість українцям заробляти гроші. Він переконаний, що “наша країна не може просто друкувати гроші, як роблять влада деяких розвинених держав”, тому потрібно “відпускати віжки, знімати наручники, розв’язувати руки і ноги українському бізнесу”.

Пекар оголосив список завдань, який стоїть перед владою. В першу чергу, це податкова реформа, антимонопольна, трудова, довгоочікуване втілення земельної реформи і приватизації.

“А все це неможливо без реформи судової системи і правоохоронних органів. А також вирішення проблем національної безпеки і оборони, дипломатії та державної служби, освіти, медицини та культури", — резюмував експерт.

Новий прогноз МВФ по Україні виявився вкрай тривожним. За даними Фонду, незабаром жителі країни збідніють удвічі. Так, прогнози аналітиків Фонду показали, що до кінця пандемії ВВП України впаде майже в два рази більше, ніж світовий, де падіння фіксується на рівні 4,9%.

Раніше повідомлялося, що українців змусять звітувати про кількість грошей на їх банківських рахунках і джерела доходу.

The post Зеленському розповіли, як вивести Україну з “коронавірусної” кризи: “Знімати наручники, розв’язувати руки і ноги” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях