Gorozhanin.com.ua

Зеленський прокоментував, який буде курс гривні після відставки глави Нацбанку

04 июля
20:06 2020

Президент України Володимир Зеленський прокоментував відставку голови Національного банку України Якова Смолія і заспокоїв українців щодо подальшого курсу валют. Як відомо, відразу після новини про звільнення Смолія курс долара в обмінниках після тривалої перерви пішов вгору. Однак, глава держави запевнив, що жодних ризиків щодо стабільності курсу гривні у зв’язку з відставкою нинішнього глави Нацбанку немає.

Також Зеленський прокоментував свій конфлікт зі Смолієм, який нібито став причиною його рішення залишити свій пост.

“Що стосується голови Національного банку – я вам скажу відверто, ви можете його особисто запитати: чи був тиск з Офісу президента? Мені здається, що вже запитували журналісти і отримали відповідь, що ні. У нас з ним були реально дуже непогані не лише на професійному, а й на людському рівні відносини”, – заявив Зеленський.

Президент додав, що всі досить спокійно сприймають звільнення голови Нацбанку і ніяких ризиків для валюти немає. Стримувати курс немає ніякої потреби.

“Всі багато разів говорили, що долар завтра буде 100 гривень. Я думаю, що це якась фантастика…Я зараз не бачу, що ми повинні щось стримувати, якщо чесно. Моє особисте ставлення – або ми повинні щось стримувати, або не мають, або ми все-таки в ринкових умовах”, – додав Зеленський.

Раніше повідомлялося, що гривня в Україні буде і надалі дешевшатиме і найближчим часом курс валют зросте до 27,50 гривень за долар.

The post Зеленський прокоментував, який буде курс гривні після відставки глави Нацбанку appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Путин против Украины в НАТО, это понятно. Но требовать «юридических гарантий» – перебор — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY